Analiza wiarygodności

Działania podejmowane w tym zakresie powinny dostarczyć Państwu odpowiedzi na pytania dotyczące ryzyka podjęcia współpracy z danym przedsiębiorstwem. Pracując przy tym zagadnieniu Nasi pracownicy dostarczą Państwu potwierdzone informacje na temat firmy jak też inne potwierdzone opinie z danej branży bądź też o toczących się sprawach sądowych.
W powyższych sprawach prosimy o kontakt z Naszym Biurem.

Badania wariografem

Inaczej „wykrywacz kłamstw”
Skorzystanie z naszych usług pomoże pracodawcy wybrać odpowiednie osoby bez zbędnego ryzyka na przyszłość. Zastosowanie wariografu pomoże Państwu przy rekrutacji kandydatów ale również przyczyni się do rozwiązywania konfliktów w każdej firmie. Jak dowodzą opinie, firmy stosujące badania wariografem ponoszą mniejsze straty spowodowane np.: z kradzieżami czy też oszustwami, od tych które nie stosują podobnego sposobu kontroli.
Więcej informacji dot. badań wariografem, otrzymają Państw w czasie spotkania w Naszym Biurze.

Informatyka śledcza

Badanie i odczytywanie zawartości komputera, historia odwiedzanych stron internetowych, udzielanie pomocy osobom prywatnym w przypadku naruszenia ich dobrego imienia w Internecie, wykrywanie dowodów działania na szkodę firmy przez pracownika w przypadku usunięcia lub zaszyfrowania danych, monitoring danych i kont pocztowych. To tylko niektóre czynności które możemy dla Państwa zrealizować.

Monitoring GPS

Na zlecenie klienta prowadzimy monitoring: pojazdów,osób, ładunków, paczek i przesyłek.

Metoda nadzoru GPS występuje najczęściej w połączeniu z dynamiczną obserwacją prowadzoną przez detektywów. Pozwala na udokumentowanie: kradzieży ładunków, zmian w zaplanowanej trasie, rzeczywistej ilości przebytych kilometrów,rzeczywistego czasu postoju i jazdy kierowcy oraz innych zdarzeń czy okoliczności, pozostających w zainteresowaniu zlecającego usługę. Ustalamy i odpowiednio dokumentujemy codzienną trasę przebytą przez wskazany pojazd lub osobę wraz z podaniem miejsc najczęściej odwiedzanych.

W przypadku stałej współpracy oferujemy korzystne warunki finansowe. Prosimy o kontakt z Naszym Biurem.

Ochrona marki

W sprawach dotyczących ochrony marki firma Concept7 współpracuje z Kancelarią Prawno-Patentową Jarzynka i Wspólnicy.

W ramach tej współpracy proponujemy profesjonalne usługi w zakresie ochrony marki, takie jak:
– badaniem zdolności rejestrowej znaków towarowych,
– zgłoszenie znaku towarowego do właściwego urzędu celem jego ochrony,
– gromadzenie i dostarczanie dowodów w sprawie naruszenia chronionego znaku towarowego,
– unieważnianie znaków towarowych przez właściwymi urzędami,
– mediacje między stronami,
– uczestniczenie i wytaczanie ew. procesów sądowych w sprawach cywilnych i karnych,
– reprezentacja przed sądami,
– współdziałanie z właściwymi organami ścigania np. przy zatrzymaniu towaru,
– dochodzenie odszkodowań.

Ustalanie stanu majątkowego

W wyniku ustalania stanu majątkowego zdobywamy informacje na temat dochodów, własności i innych elementów stanowiących majątek osoby fizycznej bądź interesującej firmy. W zależności od charakteru sprawy stan majątkowy oceniany jest poprzez prowadzenie obserwacji. W jej wyniku powstaje raport opisujący np. poziom życia danej osoby, posiadane pojazdy, miejsce pracy, zamieszkania, przebywania i wiele innych faktów mogących określić stan finansowy. Jest to szczególnie pomocne gdy nie ma możliwości określenia oficjalnych źródeł dochodów, gdy osoba stara się ukryć swój majątek. Pozyskane w ten sposób informacje pomogą Państwu w efektywnym dochodzeniu należności od dłużników.

Windykacja

W ramach działalności Naszej Firmy Concept7 zajmujemy się zbieraniem informacji o dłużnikach w celu umożliwienia bądź ułatwienia postepowania windykacyjnego. W zakres tych działań wchodzi między innymi poszukiwanie dłużnika w przypadku gdy się ukrywa, zebranie informacji o nim, a także określanie jego stanu majątkowego. Wszystkie te działania mają na celu określenie sposobu i możliwości odzyskania wierzytelności.

Poza skorzystaniem z powyższych usług, klient ma możliwość współpracy z firmą zajmującą się bezpośrednio windykacją. Firma ta, reprezentuje interesy wierzyciela i kontaktuje się w jego imieniu z dłużnikiem w celu odzyskania długu.
Współdziałania w śledztwach dziennikarskich
W powyższych sprawach prosimy o kontakt z Naszym Biurem.

Wykrywanie podsłuchów

Wykrywanie podsłuchów jest specjalistyczną usługą mającą na celu wykrycie ukrytych elektronicznych urządzeń podsłuchowych.

W ostatnim czasie obserwujemy wzrost liczby zakładanych podsłuchów. Używane są one między innymi w celu zdobycia informacji o rynkowym konkurencie, jego technikach sprzedaży czy kontrahentach. Aby zapobiec niekontrolowanemu wyciekowi informacji należy podjąć kroki mające na celu wykrycie i zlikwidowanie ewentualnego podsłuchu.

Na Państwa zlecenie wykonujemy profesjonalną usługę wykrywania podsłuchów, w oparciu o doświadczenie i zaawansowaną technikę. Urządzenia, którymi dysponujemy izolują i wybierają częstotliwości, na których może znajdować się podsłuch elektroniczny.

W tym zakresie usług, zachęcamy Państwa do stałej współpracy.

Wywiad gospodarczy

Na Państwa zlecenie przeprowadzimy odpowiednie działania wywiadowcze w celu pozyskania informacji przed podjęciem właściwej decyzji biznesowej. Wspólnie z zainteresowanym dokonamy szczegółowej analizy badanego zagadnienia gospodarczego. W zależności od Państwa potrzeby przeprowadzimy research branżowy zawierający zagadnienia dot. np.: dostawcach towarów/usług z konkurencyjną ofertą handlową, potencjalnych odbiorcach Państwa towarów/usług, konkurencji działającej w danej branży.

Cennik

Koszty każdego zlecenia ustalane są z Państwem indywidualnie jeszcze przed jego przyjęciem. Zależne są od ilości zaangażowanych osób, miejsca wykonywania zlecenia itp. Prosimy o kontakt z naszym Biurem celem umówienia spotkania na którym zostanie określony zakres czynności do wykonania i koszty wykonywanej dla Państwa usługi.

Miejsce spotkania pozostaje do ustalenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *