Z pewnością słyszałeś o „tajemniczym kliencie”, który na zlecenie przełożonych kontroluje jakość usług, świadczonych przez pracowników. Usługa Incognito pozwala Ci sprawdzić w podobny sposób sytuację wewnątrz firmy. Detektyw Agencji Concept7 rozpoczyna wówczas pracę w Twojej firmie, obserwując jej funkcjonowanie od środka. W ten sposób obserwuje nieprawidłowości, które pozostają nie do wykrycia w raportach, zestawieniach, a nawet – na nagraniach monitoringu.

Usługa Incognito skierowana jest do właścicieli firm. W raporcie z obserwacji uwzględniamy wszystkie wnioski, które są ważne z punktu widzenia przedsiębiorcy. Możemy stwierdzić między innymi, czy pracownicy nie dopuszczają się malwersacji finansowych, jakie stosunki panują wewnątrz firmy, w jaki sposób poszczególne osoby wypełniają swoje obowiązki i z jaką atmosferą spotykają się w pracy na co dzień.

Usługa Incognito okazuje się także najskuteczniejszą metodą na wykrycie, kto rozpowszechnia negatywne opnie na temat firmy (tzw. „czarny PR”), a także na ile przestrzegane są procedury firmowe i tajemnica przedsiębiorstwa. Wiedza, pozyskana przez naszego detektywa, staje się dla Ciebie najmocniejszym atutem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *