sprawy rozwodowe warszwa

W Polsce odnotowuje się coraz większy odsetek rozwodów, a wiele z nich spowodowanych jest zdradą małżeńską. To tragiczny bilans, jednak to między małżonkami powinno dojść do porozumienia, co zrobią kiedy prawda wychodzi na jaw. Co jednak jest swoista nowością, to wykorzystanie profesjonalnego detektywa do wykrycia małżeńskiej zdrady. Jakie są powody poszukiwania pomocy u detektywa? Jakie metody sprawdzania niewiernego małżonka może zaproponować detektyw? Czy dowody przedstawione w sprawie rozwodowej, a pochodzące od detektywa, są wiążące?

Rozwód w wyniku zdrady małżeńskiej nie jest prostym procesem – cierpi zarówno strona zdradzona, jak i zdradzająca. Wielokrotnie okazuje się jednak, iż brak dowodów na zdradę sprawia, iż sąd orzeka o możliwości naprawy związku i oddaleniu pozwu rozwodowego. jak uniknąć takiej sytuacji i uzyskać rozwód w przypadku faktycznej zdrady? Pomóc może profesjonalny detektyw.

Detektywi oferują swoje usługi poprzez internet, jak i profesjonalne ogłoszenia w prasie.
Coraz więcej pań i panów zgłasza się do prywatnych agencji detektywistycznych z prośbą o udowodnienie niewierności małżonka. Przesłanki do tej prośby zazwyczaj są podobne: brak czułości w związku, tajemniczość partnera, przedłużające się wyjścia z domu, delegacje, brak czasu na rozmowę. Posiadając istotne powody do podejrzenia o zdradę małżeńską pomoc detektywa może okazać się bardzo pomocna. Detektywi działają w wielu miastach Polski, a ich metody działania należą nie tylko do skutecznych, ale przede wszystkim dyskretnych. Osoba zdradzana bardzo często czuje wstyd, dlatego też dyskretne działania detektywa pozwalają na zachowanie godności obu stronom.

Jakie metody stosowane są przez profesjonalnego detektywa?
Pierwszym rodzajem metod wykrywana niewierności małżonka czy partnera jest zawsze obserwacja. Następuje ona z ukrycia i najczęściej dotyczy wyjść osoby podejrzanej o zdradę z domu. Detektyw posiada grono zaufanych pracowników, którzy zajmują się obserwacją danej osoby oraz notowaniem, gdzie i w jakich godzinach była widziana na mieście czy w klubach. Nie bez znaczenia jest również towarzystwo, z którym przebywa.
Kolejna metodą może być prowokowanie sytuacji, w których osoba podejrzewana o zdradę ujawni się ze swoim zachowaniem. Takie planowane przedsięwzięcia wymagają pełnego profesjonalizmu, jednak są w stanie bezbłędnie wskazać, czy podejrzenia małżonka czy małżonki są słuszne.
Do klasycznych metod stosowanych przez profesjonalnych detektywów zalicza się także sprawdzanie wszelkich kwitów, rachunków z podróży.

Udowodnienie zdrady małżeńskiej nie jest przyjemnym momentem. Detektyw zbiera dowody w formie zdjęć, nagrań, rozmów. Takie dowody mogą posłużyć jako materiał dowodowy w sądzie w sprawie rozwodowej. Polskie sądy są zazwyczaj bezsilne w przypadku okazania bezsprzecznych i jednoznacznych dowodów wskazujących na zdradę. Kolejnym etapem jest jedynie uzgodnienie powodu rozwodu oraz orzeczenie o winie. Osoby, które wnoszą o rozwód w takich sytuacjach często wnoszą o winę współmałżonka.