Badania DNA

Nasze usługi w tym zakresie wykonujemy przy współpracy firmy specjalizującej się w świadczeniu usług z zakresu diagnostyki DNA w tym analizy pokrewieństwa i profilowania DNA. Na Państwa zlecenie Firma Concept7 wraz z współpracującym Laboratorium dokona analizy DNA w celu identyfikacji osób na podstawie zebranych mikrośladów.

Usługi laboratoryjne wykorzystywane są między innymi do dyskretnych śledztw polegających na udowodnianiu zdrad małżeńskich, wykrywaniu sprawców przestępstw oraz osób dopuszczających się np.: działań sabotażowych.

Na Państwa życzenie pośredniczymy w dyskretnych testach na ojcostwo – dzięki badaniom DNA współpracujące z Naszą firmą Laboratorium całkowicie dowiedzie czy domniemywany ojciec dziecka jest jego ojcem biologicznym.

W tym zakresie gwarantujemy najwyższą jakość usług.

Ochrona osobista – bezpieczeństwo VIP-ów

Firma Concept7 współpracuje Firmą Black Falcon specjalizującej się wyłącznie w kompleksowej ochronie osobistej na najwyższym poziomie. Ochrona osób polega na zapewnieniu pełnego bezpieczeństwa danemu Klientowi przed bezpośrednim atakiem zagrażającym jego życiu lub zdrowiu.

Ochrona osobista realizowana jest przez agentów ochrony osobistej przez całą dobę lub na życzenie Klienta w określonym czasie, np. przy spotkaniach bądź uroczystościach. Ochrona osobista działa zgodnie z wypracowaną przez firmę Black Falcon taktyką i planem ochrony, który również uwzględnia życzenia oraz uwagi Klientów.

Zachęcamy Państwa do stałej współpracy.

Poszukiwanie osób

Zajmujemy się poszukiwaniem osób zaginionych, ukrywających się, lub których miejsce przebywania nie jest znane z innych powodów. Podczas poszukiwania wykorzystujemy i weryfikujemy informacje z różnych źródeł oraz korzystamy z zaawansowanych technik operacyjnych. Za każdym razem indywidualnie dobieramy metodę do każdego przypadku i konsultujemy to z klientem.

Sprawy rozwodowe

Zbieranie dowodów do sprawy rozwodowej zwyczajowo polegana obserwacji osób przez detektywa w celu udowodnienia ewentualnej niewierności małżeńskiej. Prywatni detektywi Naszej Agencji Concept7 posiadają szerokie doświadczenie, wiedzę oraz zaplecze techniczne. Jesteśmy w stanie zweryfikować podejrzenia ze stanem faktycznym.

Zleceniodawca jest informowany przez detektywów na bieżąco o rozwoju sprawy. Przed podjęciem kluczowych działań konsultujemy decyzję ze Zleceniodawcą. Na każdym etapie sprawy mogą Państwo liczyć na profesjonalną pomoc i doradztwo ze strony detektywów Naszego Biura. Po zrealizowaniu sprawy dostają Państwo od Nas komplet dokumentów i raportów, w tym także zdjęcia i materiał video, które mogą zostać wykorzystane jako materiał dowodowy. Prywatni detektywi Naszego Biura zeznają podczas rozpraw, występując w roli świadków.

Do każdej sprawy rozwodowej podchodzimy indywidualnie, prosimy o kontakt z Naszym Biurem w celu umówienia spotkania.

Ustalanie stanu majątkowego

W wyniku ustalania stanu majątkowego zdobywamy informacje na temat dochodów, własności i innych elementów stanowiących majątek osoby fizycznej bądź interesującej firmy.

W zależności od charakteru sprawy stan majątkowy oceniany jest poprzez prowadzenie obserwacji. W jej wyniku powstaje raport opisujący np. poziom życia danej osoby, posiadane pojazdy, miejsce pracy, zamieszkania, przebywania i wiele innych faktów mogących określić stan finansowy. Jest to szczególnie pomocne gdy nie ma możliwości określenia oficjalnych źródeł dochodów, gdy osoba stara się ukryć swój majątek.

Pozyskane w ten sposób informacje pomogą Państwu w efektywnym dochodzeniu należności od dłużników.

Cennik

Koszty każdego zlecenia ustalane są z Państwem indywidualnie jeszcze przed jego przyjęciem. Zależne są od ilości zaangażowanych osób, miejsca wykonywania zlecenia itp. Prosimy o kontakt z naszym Biurem celem umówienia spotkania na którym zostanie określony zakres czynności do wykonania i koszty wykonywanej dla Państwa usługi.

Miejsce spotkania pozostaje do ustalenia.
W przypadku problemu z którego powodu znaleźliście się Państwo na Naszej stronie a nie jest objęty Naszą ofertą prosimy o kontakt z Naszym Biurem. Podejmiemy się każdej nietypowej sprawy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *