Obserwacje, śledzenie osób – Detektyw

obserwacja-osob

Zadzwoń
+48 727 533 777

Napisz
biuro@concept7.pl

lub odwiedź nasze biuro w Warszawie

Dzięki obserwacji, detektywi Agencji Concept7 zdobywają dla Ciebie wszechstronną i wiarygodną informację na temat interesujących Cię osób, miejsc lub przedsiębiorstw. Z tego względu, usługa ta skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i przedsiębiorców, prowadzących działalność gospodarczą.

Na indywidualne zlecenie możemy dyskretnie monitorować Twoich najbliższych, np. dzieci, partnera, członków bliższej i dalszej rodziny. Dzięki temu dowiesz się, w jakim środowisku się obracają, z kim się spotykają, a także zyskasz pewność, że ich postępowanie nie stwarza dla nich zagrożenia.

Obserwacją możemy objąć także środowisko firmy. Jeśli przypuszczasz, że Twoi pracownicy podejmują działania niekorzystne dla Ciebie lub masz podejrzenie, że w przedsiębiorstwie dzieje się coś niepokojącego na skutek działania osób trzecich, zgłoś się do nas. Nie warto ryzykować bezpieczeństwem Twojego majątku.

Dzięki dyskretnej, anonimowej obserwacji sprawdzimy każdy, nawet najdrobniejszy sygnał i przedstawimy pełen raport. Jeśli będzie to potrzebne, doradzimy i zaplanujemy także odpowiednie kroki prawne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *