Działamy na podstawie zezwolenia nr RD/1/2013 wydanego przez Ministra Spraw Wewnętrznych, które upoważnia Nas do działania w Państwa imieniu na terenie Rzeczpospolitej Polskiej i Europy oraz licencji 0000591 wydanej przez Komendanta Wojewódzkiego Policji w Warszawie.

Concept7 Detective Agency to firma stworzona przez osoby mające wieloletnie doświadczenie, nabyte w wydziałach dochodzeniowo-śledczych, kryminalnych i wywiadowczych służb państwowych. Współpraca z Concept7 Detective Agency to przede wszystkim gwarancja zachowania tajemnicy, anonimowości oraz terminowości wykonania wszystkich prac. Zapewniamy lojalność wobec naszych Klientów oraz profesjonalizm.

Z uwagi na szeroki zakres usług detektywistycznych, a co za tym idzie, indywidualny charakter przyjmowanych do realizacji zleceń, każdorazowo przeprowadzamy wstępną analizę możliwości wykonania zadania, terminów oraz kosztów.

Agencja Detektywistyczna Concept7 współpracuje z grupą doświadczonych adwokatów i radców prawnych, którzy pozostają do Państwa dyspozycji także po zakończeniu wykonanych czynności detektywistycznych np.: w przypadkach weryfikacji posiadanych dokumentów bądź reprezentowania przed sądem.

Dlaczego warto skorzystać z pomocy detektywa?

Zwracając się o pomoc do licencjonowanego detektywa mają Państwo pewność, że to co będzie przedmiotem sprawy otrzymanej do realizacji, będzie opierało się na faktach, a nie Państwa domysłach.

Niejednokrotnie bywa, że pod wpływem silnych emocji nabieramy podejrzeń i sami podejmujemy się na własną rękę dociec prawdy, bądź, co gorsza, prosimy o pomoc, kogoś zaufanego, kogoś bliskiego -przyjaciela, koleżankę z pracy itp. Często tak bywa przy podejrzeniach np.: o zdradę małżeńską, choć nie tylko. Takie osoby nie mając odpowiedniego przygotowania i zaplecza technicznego potrafią wyrządzić więcej szkód niż korzyści. Rzeczywistość jest inna. Detektyw to profesja której nie da się wyuczyć przez chwilę, to szereg nabytych umiejętności i doświadczeń wielu rozwiązanych spraw.

Zastanówmy się czy warto uwikłać kogoś bliskiego w nasze sprawy?

Zwracając się o pomoc do prywatnego detektywa, zminimalizujecie Państwo błąd w podjęciu właściwej decyzji. To detektyw zweryfikuje Państwa domysły z rzeczywistością. Jeśli potrzebujesz szczegółowej i wiarygodnej informacji popartej dowodami, rozważ skorzystanie z pomocy detektywów zatrudnionych przez nasze biuro.

Ponadto, każdorazowo, po zakończonych czynnościach otrzymują Państwo od Firmy Concept7 Detective Agency sprawozdanie końcowe z pełną dokumentacją, które pozostaje w Państwa dyspozycji lub posłuży jako dowód w sądzie. Decyzja pozostaje do Państwa.

Konsultacje przed podjęciem zlecenia są bezpłatne

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *